פסיכולוגית שיקומית מומחית. מטפלת בגישה קוגניטיבית-התנהגותית בילדים, מתבגרים ובוגרים המאובחנים בספקטרום האוטיסטי בתפקוד הגבוה. מאבחנת ASD בכלים סטנדרטיים ובעלת ניסיון בהנחיית קבוצות למיומנויות חברתיות. שירתה כפקידת מבצעים בחיל האוויר.
גילי לשם- דואר
![גילי לשם- דואר](https://www.hiburim-effie.org.il/wp-content/uploads/2020/02/IMG-20210121-WA0017.jpg)
פסיכולוגית שיקומית מומחית. מטפלת בגישה קוגניטיבית-התנהגותית בילדים, מתבגרים ובוגרים המאובחנים בספקטרום האוטיסטי בתפקוד הגבוה. מאבחנת ASD בכלים סטנדרטיים ובעלת ניסיון בהנחיית קבוצות למיומנויות חברתיות. שירתה כפקידת מבצעים בחיל האוויר.